Zaloguj się do ISZ

Login:
Hasło:
 

Oferta

 

Warunki ogólne sprzedaży

Zamówienia prosimy składać w Internetowym Systemie Zamówień „ISZ” (www.euroelektronik.com.pl),

e-mailem (biuro@euroelektronik.com.pl) lub faksem na numer 012 4121893

Firma Euroelektronik wysyła potwierdzenia przyjęcia zamówienia wraz z informacją terminu realizacji tylko na wyraźne życzenie klienta.

W terminie 1 dnia roboczego od wpływu zamówienia Firma Euroelektronik może poinformować o nie przyjęciu zamówienia do realizacji bez podania przyczyny.

 

  • minimalna wartość zamówienia 100pln/netto
  • przy pierwszej transakcji obowiązują następujące formy płatności: gotówka lub pobranie, przedpłata na podstawie faktury proforma
  • zamówienia internetowe będą realizowane po uprzednim zarejestrowaniu firmy w ISZ*
  • warunkiem przyznania płatności odroczonej jest dostarczenie dokumentów informujących o rejestracji firmy oraz terminowe wywiązywanie się z zobowiązań

 

Realizacja zamówienia

Zamówienia na towar dostępny z magazynu realizowane będą w ciągu jednego dnia roboczego a zamówienia z przyszłą datą realizacji zgodnie z datą na potwierdzeniu zamówienia. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

 

Do faktur zostaną doliczone koszty wysyłki w zależności od wielkości i wagi przesyłki.

 

  • 1 przesyłka do 30kg               18,50PLN netto
  • pobranie                                  + 4,00PLN netto

 

Wszystkie ceny podane w ofertach są cenami netto LOCO Kraków i nie zawierają podatku VAT.

Jeżeli ceny podane w ofercie są cenami w innej walucie niż Pln (np. Euro lub US$) to w dniu realizacji zamówienia cena Pln zostanie wyliczona według kursu BNP Paribas (kurs sprzedaży).

Oferty wysyłane w odpowiedzi na zapytania mają ważność 14 dni lub do wyczerpania stanów magazynowych.

 

Firma Euroelektronik nie udostępnia danych osobowych i danych dotyczących firm w celach komercyjnych innym firmom. Treści zawarte na stronach internetowych naszej firmy mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią podstaw do roszczeń prawnych w stosunku do firmy Euroelektronik Sp.J.

 

Reklamacje 

Euroelektronik zapewnia, że sprzedawane elementy pochodzą od wiarygodnych i sprawdzonych dostawców, są odpowiednio opakowane i przechowywane.

 

Ewentualne braki ilościowe i jakościowe w dostawie należy zgłosić niezwłocznie po ich ujawnieniu, jednak nie później niż 14 dni od dnia dostawy. Firma Euroelektronik nie odpowiada za braki elementów jeżeli te wystepują w fabrycznych opakowaniach producenta i opakownia te nie zostały wcześniej otwarte.

Wady ukryte należy zgłosić niezwłocznie po ujawnieniu, jednak nie później niż 60 dni od dnia dostawy.

 

Wszelkie zgłoszenia reklamacyjne należy składać na formularzu RMA, który można pobrać na naszej stronie internetowej lub w siedzibie naszej firmy. (Pobierz formularz RMA w .doc w w PDF )

 

Reklamacja będzie rozpatrzona w ciągu 14 dni od jej zgłoszenia, chyba że konieczne będzie przeprowadzenie ekspertyzy. W takim przypadku reklamacja będzie rozpatrzona w ciągu 60 dni od jej zgłoszenia. W przypadku ustalenia po przeprowadzeniu ekspertyzy, że reklamacja była niezasadna lub uszkodzenie nastąpiło w wyniku niewłaściwego użycia elementu lub jego przechowywania, składający reklamację ponosi zryczałtowane koszty postępowania reklamacyjnego (w tym ekspertyzy) w wysokości 1500 zł.

  

Firma Euroelektronik polega na informacji otrzymanej od producenta odnośnie opisu towaru jako bezołowiowy lub ROHS. Euroelektronik nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność informacji uzyskanych od producenta albo jej brak. W przypadku potrzeby bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt klienta z producentem.

  

 

*Rejestracja firmy w ISZ - wszelkie informacje znajdziecie Państwo w zakładce "Nie mam konta".

strona główna    | |    oferta    | |    o firmie    | |    nowości    | |    kontakt    System obsługuje inKontrahent